Vďaka za každý život, ktorý Ovosan podporí | AKO NA RAKOVINU
17. apríl 2019

Vďaka za každý život, ktorý Ovosan podporí

Na našom webe nájdete veľké množstvo článkov, ktoré sa týkajú rôznorodých možností v oblasti podpory imunity a zdravého životného štýlu. Snažíme sa našich čitateľov tiež podporiť počas náročného obdobia pri zistení onkologického ochorenia – či už diagnostikovaného priamo u nich samotných, alebo u ich blízkych.

V dnešnom článku vám prinášame príbeh rodiny Hálovcov, ktorá s rakovinou aj ďalšími zdravotnými komplikáciami úspešne bojuje aj vďaka užívaniu Ovosanu.

Od chvíle, keď sa od lekárov dozviete onkologickú diagnózu, prechádza celá vaša rodina obrovským stresom, ktorý si dovtedy len ťažko dokážete predstaviť. Prognóza dožitia pri diagnóze zhubného nádoru pľúc prerastajúceho do kostí, ktorý sa nedá operovať, totiž nie je príliš dobrá. Bojíte sa o svojho blízkeho a na celej ťaživej situácii nepridá ani to, že trpí veľkými bolesťami, ktoré sa dajú len ťažko tlmiť analgetikami.

Všetko sa začalo pred viac ako rokom práve krutými bolesťami, pri ktorých diagnostike bol zaznamenaný zatiaľ bližšie nešpecifikovaný nádor v pľúcach.

Zaoberám sa roky prírodným liečiteľstvom a kedysi som sa dočítala, že metódu liečenia nasadenými vajcami používali v Číne už pred niekoľkými tisíckami rokov. U nás sa ňou zaoberali liečitelia a pán Borovička bol prvý priekopník, ktorý začal sušenými vaječnými žĺtkami úspešne pomáhať. Už v 80. rokoch, keď ochorela moja babička, sme cestovali po žltý prášok, vtedy totiž ešte žiadne kapsuly neboli. Synovi kedysi Ovosan pomohol s imunitou po ťažkej sepse. Ovosan našu rodinu teda sprevádza už veľa rokov. A to sme ani nemali tušenie, že nám teraz tak významne pomôže pri nádorovom ochorení manžela.

Vzhľadom na to, že v rodine sme už mali skúsenosti s Ovosanom a priatelia majú v rodine vyliečený práve pľúcny nádor vďaka Ovosanu, tak sme neváhali a Ovosan nasadili ešte v čase, keď prebiehala presná diagnostika ochorenia, čo trvalo 3 mesiace.

Po vyšetreniach lekári dosť neeticky manželovi oznámili, ako je vraj dnes trend, diagnózu s tým, že pravdepodobnosť zastavenia konvenčnou liečbou je zhruba 20 % a odhad dožitia pacienta asi dva až šesť mesiacov… Po tomto oznámení sa muž zosypal a nechcel žiť. Mal našu podporu aj sám na sebe cítil už po niekoľkých dňoch užívania Ovosanu ústup bolestí. Bolesti ustúpili dokonca natoľko, že významne znížil dávku analgetík a opiátov a krízu prekonal.

Lekárom oznámil, že užíva Ovosan, ale tí ho odmietli ako prípravok bez akéhokoľvek účinku s tým, že onkologická liečba v organizme „aj tak všetko z neho zničí“. Po tejto informácii mal manžel veľkú dilemu, ako ďalej. Či odmietnuť Ovosan, alebo liečbu konvenčnú.

Vzhľadom na to, že kruté bolesti kostí pri užívaní Ovosanu prestali, ešte kým bola oznámená konečná diagnóza a prognóza, čo sa pozitívne odrazilo aj na manželovom psychickom stave a odhodlaní s ochorením bojovať, podstúpil chemoterapie a ožarovanie.

Manžel Ovosan navzdory názoru ošetrujúcich lekárov užíval po celý čas liečby v dávkach odporúčaných MUDr. Bednarčíkom na linke Ovosanu a dnes sme za toto rozhodnutie skutočne vďační.

Ďalší pozitívny účinok priniesol Ovosan pri troch chemoterapiách a ožarovaní. Muž nebol na rozdiel od ostatných pacientov taký unavený a celkom rýchlo sa mu vracala chuť do jedla. Spálenie radiáciou sa dobre hojilo.

Zmenšenie nádoru o 70 % pričítame z veľkej časti práve užívaniu Ovosanu, pretože po 3 chemoterapiách pre vedľajšie účinky ďalšiu chemoterapiu už jeho telo ďalej nezvládalo. Aj po vysadení chemoterapií je jeho zdravotný stav prekvapivo omnoho lepší než pred začatím konvenčnej liečby

Od oznámenia závažnej onkologickej diagnózy sa manžel teší z dvoch čerstvo narodených vnúčikov, ktorých sa podľa pôvodnej prognózy lekárov nemal ani dožiť. Veľkú rolu v úspechu liečby podľa nášho názoru zohrala práve psychika, ktorá bola pri prognóze lekárov veľmi nalomená. Až pri čiastkových úspechoch liečby a vďaka užívaniu Ovosanu (zvládnutie krutých bolestí a zníženie negatívnych vedľajších účinkov konvenčnej liečby), získal manžel znovu odhodlania so svojím ochorením bojovať a opäť sa radovať zo života svojho aj celej rodiny.

Plačeme od dojatia a radosti, pretože veríme, že Ovosan pomôže predĺžiť významne život nielen môjmu mužovi, aby si užil vnučky, ale aj oni jeho až povyrastú. Žiadne hmotné statky totiž nie sú dôležitejšie než život blízkych.

Vďaka za každý život, ktorý Ovosan takto podporí. Vďaka MUDr. Bednarčíkovi za cenné rady. Vďaka aj priateľom, ktorí tiež liečením prešli, za významnú nezištnú pomoc a podporu.

Vývoj a výskum Ovosanu naďalej so záujmom sledujeme. Pevne veríme, že sa z neho v budúcnosti podarí vytvoriť registrovaný liek, ktorý pomôže mnohým ďalším onkologickým pacientom, rovnako ako pomohol našej rodine.

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať, chrániť a zlepšovať naše služby. Prezeraním tohto webu s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie